KOŠICE - Antiquart & AntiQart, s.r.o.

Prehľad internetových antikvarátov na Slovensku, Vaše názory atď...

Ste spokojný s ponukou, prístupom personálu a poskytovanými službami ?

áno
9
60%
nie
5
33%
neviem posúdiť
1
7%
 
Celkom hlasov : 15

KOŠICE - Antiquart & AntiQart, s.r.o.

Poslaťod burzaknih » Štv Okt 28, 2004 10:42 pm

http://www.antiquart.sk/ alebo http://www.antiqart.sk/

Antikvariát so sídlom v Košiciach.
Naposledy upravil burzaknih dňa Str Okt 18, 2006 9:35 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
burzaknih
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Feb 24, 2004 1:43 pm
Bydlisko: Bardejov

taky genialny antikvariat

Poslaťod Hosť » Štv Aug 11, 2005 1:54 am

to je taky super antikvariat, ze ked som sa tam bola pytat ci by mi zobrali starsie Cosmopolitany cca rok 1998 a kankany tak sa na mna taky divny chlapek divne pozrel a ze nie. Potom nech sa to vola knihkupectvo a nie antikvariat
Hosť
 

Re: taky genialny antikvariat

Poslaťod Hosť » Štv Aug 11, 2005 10:34 pm

Anonymous píše:to je taky super antikvariat, ze ked som sa tam bola pytat ci by mi zobrali starsie Cosmopolitany cca rok 1998 a kankany tak sa na mna taky divny chlapek divne pozrel a ze nie. Potom nech sa to vola knihkupectvo a nie antikvariat
... SICE SOM TAM NIKDY NEBOL. ALE VOBEC SA TOMU NECUDUJEM - NIKTO TAKE SPROSTOSTI NECITA A TEDA ANI NEKUPUJE; PODLA MOJHO NAZORU NEJAKY TRAPNY COSMOPOLITAN ALEBO KANKAN DO ANTIKVARIATU NEPATRI, KDE TO ZIJES? ALEBO SI MYSLIS, ZE TO JE INY NAZOV PRE ZBERNU DRUHOTNYCH SUROVIN?
Hosť
 

Nová stránka

Poslaťod Hosť » Štv Okt 20, 2005 8:46 am

AntiQart má prerobenú stránku, prehľadnejší katalóg, košík a dokonca aj nápovedu :) http://www.antiqart.sk
Hosť
 

Re: Nová stránka

Poslaťod sefovia z kosic » Uto Okt 25, 2005 7:13 pm

Anonymous píše:AntiQart má prerobenú stránku, prehľadnejší katalóg, košík a dokonca aj nápovedu :) http://www.antiqart.sk

TO JE SICE PEKNE, ALE ASPON TAKE TRIVIALNE VECI AKO ROK VYDANIA, VYDAVATELA, ILUSTRATORA/UPRAVOVATELA, POCET STRAN, TYP VAZBY A STAV STE TAM FURT NEDALI; KAM SA HRABETE NA SLIMAKA, YOUNG SCIENTIST ALEBO CAJKU? STE STO ROKOV ZA OPICAMI A NOVY LAYOUT TOMU NEPOMOZE; A VOBEC VAS NEOSPRAVEDLNUJE, ZE TO MATE AKO DOPLNOK KAMENNEHO OBCHODU; BTW: AK STE CHCELI VYPREDAT TEN SKLAD PLNY TAKMER VYLUCNE NAJVACSIEHO ODPADU NAPR. ZO SLOVENSKEJ POVODNEJ TVORBY TAK STE MALI RADSEJ ZAVOLAT DURAKOVI V LEOPOLDOVE A INVESTOVAT DO NAKLADAKU, KTORY BY MU TO TAM ODVIEZOL
sefovia z kosic
 

Poslaťod aanka » Ned Aug 06, 2006 1:53 pm

hmmm, chýbajú mi tam údaje, koľko stojí poštovné (balné), v akom stave je kniha... neviem, možno dobre nevidím (???)
aanka
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Ned Jún 11, 2006 2:04 pm
Bydlisko: Liptov

Re: KOŠICE - Antiquart & AntiQart, s.r.o.

Poslaťod Ivans » Štv Jan 14, 2010 7:45 pm

Veľmi slabý výber,predražené knihy ,viac menej len knihy ktoré su všade.
Predavač a vedúci ako Šalamuni, ale keď sa ho niečo spýtam tak odpovedať nevie,hlavná vec že sa ukazuje v novinách a TV.
K predajni je tam bordel aspoň raz za pol roka by tam niekto mohol popratať.
Ivans
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 6:41 pm

Re: KOŠICE - Antiquart & AntiQart, s.r.o.

Poslaťod DonPaolo » Sob Mar 26, 2011 5:24 pm

Párkrát som tam bol, párkrát som aj nakupoval :D Vadí mi však nepomer, čo sa týka žánrov, uvediem príklad: náboženská literatúra biedna, psychológiu som nevidel nikde (a to ju študujem), pár dlhých políc ezoteriky a hromada komunistických žvástov, ktorých sa zrejme majitelia potrebovali narýchlo zbaviť... Čo sa týka personálu, je to tak pol na pol - jeden z predávajúcich mi bol ochotný knihu odložiť aj na dlhšie, druhý (zrejme ten "divný chlapík", ktorého tu ktosi spomínal) na mňa zas nepôsobil veľmi priateľsky. Každopádne mám teraz doma pár kvalitných kúskov, doslova "za babku".
DonPaolo
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Dec 10, 2010 3:06 pm


Späť na Slovenské internetové antikvariáty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron