STARE-KNIHY.SK

Prehľad internetových antikvarátov na Slovensku, Vaše názory atď...

STARE-KNIHY.SK

Poslaťod Corso » Str Júl 06, 2011 3:00 pm

Na toto som nahodou natrafil pri potulkach. Poznate? Mozno. Kazdopadne moje pocity zmiesane. Srdce mi pisti ked vidim tie kopy J.R. Vilimka, Touzimskeho-Moravca, KODy, myslim ze to ani vsetko ten antik nemoze mat na sklade. Tieto knihy cenovo nejdem hodnotit, tam 150 euro nie je zvlastnost. Ale zdaju sa mi predrazene bezne zohnatelne povojnove veci. Priklad ak mozem na obraz uviest, (Zelena kniznica Creasey-Potopa,Sucho, Hlad 10euro. Hitchcock - Moje najmilsie strasidla 16 euro. Verne - Vynalez skazy Mlade leta 1964 16 euro) To uz nie je asi ani cena interesu. Ale inac odtial by som siel asi s dodavkou knih :)
Čítanie je mystérium.
Obrázok užívateľa
Corso
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 12:58 pm

Re: STARE-KNIHY.SK

Poslaťod martinkolr » Ned Nov 06, 2011 10:18 am

knihy tam maju nádherné,ale za tie ceny mi to asi nestojí,budem musiet oželieť niektoré,no čo už,
martinkolr
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Nov 06, 2011 10:15 am

Re: STARE-KNIHY.SK

Poslaťod Corso » Pia Mar 16, 2012 6:09 pm

Dnes som prehladaval trosku net kvoli Dobrodruznym romanom zo Smeny... krasa... Fontes Stare-knihy ich ma po 5 euro, co su inde bezne za 35-50 centov... Mam podozrenie ze tam nakupuje len blazon, stale tie iste knihy su tam, neviem ci ten antik vobec funguje ale dufam ze ani nie. :evil: :mrgreen:
Čítanie je mystérium.
Obrázok užívateľa
Corso
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 12:58 pm

Re: STARE-KNIHY.SK

Poslaťod hlnb » Str Máj 30, 2012 9:09 am

Navštívila som tento internetový antikvariát a ohromilo ma množstvo a kvalita ponúkanej literatúry. Ceny sú síce dosť vysoké ale za tú kvalitu to stojí. Ceny sú porovnateľné s českými antikvariátmi alebo aukrom. Pri nákupe som bola milo prekvapená rýchlosťou vybavenia objednávky a ústretovosťou. Je to antikvariát naozaj pre zberateľov, ktorí si to môžu dovoliť (určite nie pre pre "30 centových"). :D
hlnb
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Máj 30, 2012 8:59 am

Re: STARE-KNIHY.SK

Poslaťod Corso » Štv Máj 31, 2012 11:41 am

Pozor, hovoril som o knihach ktore su bezne po inych antikoch. O rovnakom tovare. Stav a kvalita sa zvykne este cenovo rozlisovat aj pri rovnakych knihach. Rarity samozrejme nekomentujem a vzdy je tu este cena interesu, to ja respektujem.
Čítanie je mystérium.
Obrázok užívateľa
Corso
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 12:58 pm


Späť na Slovenské internetové antikvariáty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron