Lacné knižky

Ak ste našli nejaké zaujímavé stránky na webe podeľte sa ...

Lacné knižky

Poslaťod Danuta » Štv Jún 12, 2008 8:41 pm

Ak hľadáte knihy lacnejšie ako v kníhkupectvách či na internete, kliknite si na http://www.lacneknizky.sk.
Stránka sa len rozbieha, upozornila ma na ňu kolegyňa pred pár dňami, takže obsah pribúda postupne a sú tam naozaj zaujímavé knihy. Aj ceny dobré (vždy porovnanie s bežnou cenou a koľko ušetríte, takže sa dá dobre rozhodovať), ale páči sa mi najmä prehľadné usporiadanie, vždy foto a popis ku knihe.
Takže skúste, ja to budem priebežne čekovať.
D.
Danuta
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 8:34 pm

Re: Lacné knižky

Poslaťod ketrin » Pon Jún 30, 2008 5:05 pm

Mňa by hlavne zaujímalo, či je to spoľahlivé, nieže im pošlem peniaze a o knihe už viac nebudem počuť...
Aj tak budem herečka!
Obrázok užívateľa
ketrin
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 2:43 pm

Mám s tým dobré skúsenosti,

Poslaťod Danuta » Uto Júl 01, 2008 8:30 pm

dokonca som dostala na výber, či dostanem knihu poštou, čo stojí prirodzene poštovné alebo si knihu prídem vyzdvihnúť sama a ušetrím na poštovnom. Bolo to bez problémov, knihy bez poškodenia, takže nevidím v tom nejaký zádrhel. Treba skúsiť. D.
Danuta
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 8:34 pm

Re: Lacné knižky

Poslaťod uthterii » Str Apr 22, 2015 1:08 pm

Bolo to bez problémov, knihy bez poškodenia, takže nevidím v tom nejaký zádrhel. Treba skúsiť. D.????
GuL
uthterii
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 22, 2015 12:44 pm

Re: Lacné knižky

Poslaťod vilko36 » Štv Apr 30, 2015 12:13 pm

Ahojte, ja poznám ešte lepšiu internetovú stránku, kde predávajú všelijaké knihy! :) A sú spolahlivé! Ja vždy kúpim knihy z tejto stránky! http://www.preskoly.sk/ Aj teraz som kúpila motivačnú knihu! :) Velmi dobrá jeee! :)
vilko36
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Apr 30, 2015 12:00 pm


Späť na Zaujímavé internetové stránky o knihách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron