leopoldov zase v novinách

prosím prispievateľov aby toto fórum NEVYUŽÍVALI len antikvariátnici ... ďakujem :-)

leopoldov zase v novinách

Poslaťod colombo » Pon Mar 01, 2004 11:55 am

tentokrát v sme http://www.sme.sk/clanok-1280999.html nám/sebe radorečný ďurák urobil skvelú reklamu; za pozornosť stojí najmä názor, že je to z roka na rok stále horšie, ale jemu/nám to nevadí; keby to vedel robiť tak sa nemá na čo sťažovať; žiaľ v archíve sme nie je všetko z tej sobotňajšej dvojstrany, ktorej druhá časť sa venovala aj iným antikvariátom a téme všeobecne, takže ešte jedna perla, ktorej autorkou je tá zlodejka steinerová: " o cenách vam nepoviem ani mäkké f. viete, ceny kníh sa menia každý deň" a to má byť vzor slovenských antikvariátov? fuj; najviac ma mrzí, že zase niekto po dlhej dobe napísal niečo o antikvariátoch, ale bolo mu jedno čo napíše a podľa toho to aj vyzerá
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Poslaťod rebel » Sob Dec 25, 2004 2:39 pm

Leopoldov ? Ved tam vic nema,ked som vkrocil prvy krat do tej obrovskej saly bol som hotovy, ale 20 minutach ma to preslo.Z niektorych titulov najdete aj 10 alebo viac kopii.99.9 je brak.Podla mna.
rebel
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Dec 25, 2004 2:31 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: leopoldov zase v novinách

Poslaťod Ivans » Štv Jan 14, 2010 10:57 pm

Raz som unho bol a je to hrôza...
Ivans
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 6:41 pm


Späť na Skupina šialencov :-)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron