Knihy a časopisy

knihy, skriptá, atlasy, mapy ... na predaj

Knihy a časopisy

Poslaťod L.Melo » Uto Jan 11, 2005 3:01 pm

Výpredaj rozsiahlej súkromnej zbierky - knihy, časopisy
http://fontes.etherdesign.sk/
L.Melo
 

mily zlaty

Poslaťod Hosť » Uto Jan 11, 2005 4:14 pm

chod si robit srandu z niekoho ineho; take ceny nemaju ani v cechach a za ten rok odkedy to tam mas bez pohybu ti to mohlo uz aj napadnut
Hosť
 

re: knihy a casopisy - neodpustim si

Poslaťod colombo » Str Jan 12, 2005 12:14 pm

vazeny pan melo,
je zrejme, ze ste stravili urcity cas nad ponukou antikvariatov arco a concordia, ktore povazuju za cenotvorne len majitelia tam ponukanych knih a ti, ktorym je uplne jedno co kolko stoji; zjavne ste tam nenasli slovenske tituly; vynecham preto ceske a zmienim sa len o niektorych slovenskych zo sekcie "dobrodruzne a sci-fi" (btw: tych sci-fi tam ale je! no nic); takze niznanskeho s (tou hnusnou) obalkou mate za 600 - nic proti tomu, koniec-koncov je to prve vydanie, ale vasa cena mi pripada tak trochu avantgardna, podla mna to bude bezna cena v lepsom pripade o nejakych desat rokov a aj to len za predpokladu, ze sa na slovensku zacne vytvarat zaujem o prve vydania slovenskych spisovatelov; dalej tu mame titul "vsetko naopak" od verneho z roku 1955 s ilustraciami od muratova (s velmi nepodarenou tlacou burianovej ilustracie na prednej doske), ktore keby autor videl, urcite by ho na flaku trafil slak, vzhladom na to, ako skaredo to vypada; v beznom antikvariate to stoji okolo 50 korun, ale u vas 300 (neviem ci ste si vsimli, ze je to skrateny (cize neuplny) text v style reader´s digest za zmienku stoji este napriklad "z polarnych a juznych krajov" od londona z roku 1956 - u vas za smiesnych 600 (slovom seststo) koruniek slovenskych; a tak dalej a tak dalej; za pozornost stoji aj vas uplne skvely popis stavu (pre menej chapavych - chyba uplne); a co ma zaraza najviac a to by som dal do pozornosti najma instituciam typu danovy a zivnostensky urad, ze nikde nevidim adresu akehosi fontes, nedajboze ICO, len nejaky trapny kontakt na mobil; tak neviem... zostava len dufat, ze nebohi citatelia, ktorym sa tu vnucujete, maju dost sudnosti a budu vasu ponuku opat bojkotovat minimalne dalsi rok, ako vtipne poznamenal predchadzajuci anonym
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Co uz ... volny trh je uz taky

Poslaťod burzaknih » Str Jan 12, 2005 12:55 pm

Majitel knih ma zrejme dobry zmysel pre humor :roll:
Treba vsak uznat ... stranky su celkom prehladne :D
Skoda len prace nad tym obsahom :oops:
_________
Admin
Obrázok užívateľa
burzaknih
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Feb 24, 2004 1:43 pm
Bydlisko: Bardejov

bomba ceny

Poslaťod Hosť » Štv Aug 11, 2005 1:03 am

Pan to asi berie ako zberatelske kusy , ked nahodil take ceny.
Hosť
 

joštov predmet

Poslaťod jošt » Pia Feb 17, 2006 8:56 am

oné
jošt
 

Poslaťod havran » Pia Feb 17, 2006 2:25 pm

aspon niekto si dal zoznam na siet a nie iba inzerat - zoznam poslem e-mailom... obycajne mi posle zoznam 1 z 3 takto inzerujucich.

co sa tyka cien, kazdy ma pravo nieco kupit a predat ako sa mu zachce. mne sa tie ceny zdaju prehnane, ale ani ponuka ma nezaujala. vzdy sa mozete s ponukajucim osobne dohodnut, pochybujem, ze by mal velky zaujem pri tych cenach
Obrázok užívateľa
havran
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Str Jan 11, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Čína / Slovensko

rok sa s rokom zisiel...

Poslaťod Hosť » Pia Feb 17, 2006 9:16 pm

...a stale v tej trapnej ponuke nenachadzam ziadny pohyb (ani kusov, ani cien); o com to vlastne je?
Hosť
 

stranka je o5 aktivna

Poslaťod lm » Uto Feb 20, 2007 10:40 pm

stranka je o6 aktivna
lm
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Feb 20, 2007 10:37 pm

nove knihy

Poslaťod lm » Str Feb 28, 2007 6:00 pm

pridalsom nove knihy
lm
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Feb 20, 2007 10:37 pm

Re: mily zlaty

Poslaťod ferencakova » Štv Mar 01, 2007 7:11 am

Anonymous píše:chod si robit srandu z niekoho ineho; take ceny nemaju ani v cechach a za ten rok odkedy to tam mas bez pohybu ti to mohlo uz aj napadnut


Neviem o čo ide.
ferencakova
Aktívny začiatočník
Aktívny začiatočník
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Feb 23, 2007 3:24 pm

Poslaťod lm » Sob Mar 24, 2007 7:10 pm

lm
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Feb 20, 2007 10:37 pm

obrazky

Poslaťod lm » Pia Sep 07, 2007 9:08 pm

priebezne pridavam fotky ponukanych knih
lm
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Feb 20, 2007 10:37 pm


Späť na Ak chcete predávať knihy kliknite sem

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron