200-rocna madarska kniha

knihy, skriptá, atlasy, mapy ... na predaj

200-rocna madarska kniha

Poslaťod okruj » Str Júl 07, 2004 11:37 am

predam ju
okruj
 

pocuj okruj

Poslaťod colombo » Str Júl 07, 2004 12:42 pm

napis aj udaje typu: autor, titul, rok vydania alebo vydavatelstov, pocet stran, ilustracii (ak su), aka vazba, v akom je stave a pod. taketo hlasky "predam 200rocnu madarsku knihu" nikoho nezaujimaju
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

re

Poslaťod okruj » Str Sep 29, 2004 9:33 am

Takze tu to mas ak chcesjavascript:emoticon(':twisted:'): autor je H.J.THOMAS, názov je EGYHÁZI BESZÉDEK, má 254 strán a bola vydaná v PEST 1860. Vydavateľstvo je pravdepodobne MULLER GYULA TULAJDONA. Ak ešte niečo tak napiš.javascript:emoticon(':D')
okruj
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Júl 07, 2004 11:44 am

Re: re

Poslaťod colombo » Str Sep 29, 2004 7:36 pm

napísal si: "Takze tu to mas ak chces: autor je H.J.THOMAS, názov je EGYHÁZI BESZÉDEK, má 254 strán a bola vydaná v PEST 1860. Vydavateľstvo je pravdepodobne MULLER GYULA TULAJDONA. Ak ešte niečo tak napiš.";
A JA STALE NEVIEM CENU A DALSIE VECI, KTORE SOM CHCEL: STAV, TYP VAZBY, CI JE ILUSTROVANA A POD.;
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Dobre.

Poslaťod okruj » Str Sep 29, 2004 8:09 pm

Cenu skús navrhnúť koľko by si za ňu dal(':oops:'). Väzba je viazaná. Ilustrovaná nie je. Stav: mierne poškodený obal, väzba sa nerozpadáva, listysú mierne zažltnuté s malými hnedými fľakmi. Dúfam že ti to zatiaľ stačí. :roll:
okruj
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Júl 07, 2004 11:44 am

Re: Dobre.

Poslaťod colombo » Štv Sep 30, 2004 2:22 pm

neviem odkial si, ale ak mas po ruke nejaky antikvariat, kde maju nejake starsie madarske knihy tak asi zistis, ze sa to predava asi tak za 30 az 50 korun a aj za tie peniaze to tam len hnije, lebo to nikto nechce ani ako dekoraciu; a ja to nechcem tiez; a uz od zaciatku, ale chcel som len, aby si si nielen ty, ale aj ini, uvedomil, ze ak nieco predavas, tak sa to snaz predat aspon zakladnym popisom a nie tak, ze predas "200rocnu madarsku knihu", ktora btw. ani dvesto rokov nema; a tymto povazujem tuto niekolkomesacnu konverzaciu za ukoncenu; dakovat netreba
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Poslaťod okrujn » Štv Sep 30, 2004 2:43 pm

Ty si ale fajny PUK :lol: . Ale nemas zaco :wink:
okrujn
 


Späť na Ak chcete predávať knihy kliknite sem

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron