uz su predane

knihy, skriptá, atlasy, mapy ... na predaj

Re: Predam knihy vo velmi dobrom stave

Poslaťod Patricia18 » Ned Sep 10, 2006 10:04 am

už treti raz ten isty inzerat, dajak net zajem. Skus antikvariát. tam ti ich určite zoberú. Ak sú v dobrom stave.
Patricia18
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 27, 2006 11:17 am
Bydlisko: Prešov

antikvariat tazko

Poslaťod colombo » Uto Sep 12, 2006 7:15 pm

neviem, ktory kolega by kupil moraviovo opovrhnutie za 100, ked si ho netrufne predavat za viac ako 70 a pritom to aj tak, okrem par ludi, nikto nechce; a dan brown za 100 je tu dobra cena, ale akosi: trh je presyteny a toto asi este nie je zrovna antikvariatny titul, skor cisty sekac; a tam sa predava za ceny este nizsie, kedze kupovane na kila...
ved ake lahke je predavat ojazdene knihy! a o to tu mnohym zjavne ide, niekedy mi je cudne, ze niektori neskusia otvorit obchod, kedze sa tu ich ponuky s desiatkami titulov objavuju pomerne zhusta; ale nevadi, sem-tam je to z mojho pohladu zabavne; a niektori z predavajucich to vidia este inak: oni vedia, ze polovicu by sme sice nezobrali, ale za tu druhu by sme ponukli menej; uplne to chapem, len neviem ci sme pochopeni aj my - nebohi a nepocetni slovenski antikvariatnici
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Re: antikvariat tazko

Poslaťod Patricia18 » Uto Sep 12, 2006 7:20 pm

colombo píše:neviem, ktory kolega by kupil moraviovo opovrhnutie za 100, ked si ho netrufne predavat za viac ako 70 a pritom to aj tak, okrem par ludi, nikto nechce; a dan brown za 100 je tu dobra cena, ale akosi: trh je presyteny a toto asi este nie je zrovna antikvariatny titul, skor cisty sekac; a tam sa predava za ceny este nizsie, kedze kupovane na kila...
ved ake lahke je predavat ojazdene knihy! a o to tu mnohym zjavne ide, niekedy mi je cudne, ze niektori neskusia otvorit obchod, kedze sa tu ich ponuky s desiatkami titulov objavuju pomerne zhusta; ale nevadi, sem-tam je to z mojho pohladu zabavne; a niektori z predavajucich to vidia este inak: oni vedia, ze polovicu by sme sice nezobrali, ale za tu druhu by sme ponukli menej; uplne to chapem, len neviem ci sme pochopeni aj my - nebohi a nepocetni slovenski antikvariatnici


Sorry, ale v Prešove, majú v Antiqariáte Dana Brawna tých Anjelov za 200 v tvrdej väzbe, taže neviem. U nás sú asi drahšie knihy, no neviem. Cauko
Patricia18
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 27, 2006 11:17 am
Bydlisko: Prešov

Re: antikvariat tazko

Poslaťod Patricia18 » Uto Sep 12, 2006 7:25 pm

Hej nepochopení a úbohí antikvariátnici v Prešove, majú super byznis, pretože máme len 1 Antiquariát, ktorý výborne prosperuje. Majú dobré knihy, časopisy...takže...myslím že až taký nepochopení nie sú.
Patricia18
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 27, 2006 11:17 am
Bydlisko: Prešov

slovensky vychod

Poslaťod colombo » Str Sep 13, 2006 8:04 am

ten bol vzdy extra
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

a este k veci

Poslaťod colombo » Pia Sep 15, 2006 8:17 pm

pripada mi trosku cudne, ked po odoslani mailu na uvedenu pride neoblubena sprava mail delivery subsystem, ze: <misiakm@zoznam.sk>: delivery temporarily suspended: connect to
mail.zoznam.sk[62.65.179.32]: server refused to talk to me: 476 connections
from your host are denied

to uz sa zacinam zamyslat, o co mysiakovi vobec ide/islo; a samozrejme by bolo vhodne aj vysvetlenie
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Poslaťod misiakm » Pon Sep 18, 2006 8:19 pm

No ja zato nemozem ze niektorym to nejde a niektorym hej a minuly tyzden mal zoznam poruchu. Ja som knihy kupoval za plne ceny, teraz sa ich musim zbavit pretoze sa stahujem do bytu, kde nane nie je miesto. Mne je jedno za kolko ich kupujete, resp. predavate vy ked nechcete nechajte tak kupi iny.
misiakm
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Máj 14, 2006 7:45 pm
Bydlisko: okolie Bratislav

vyborny pristup

Poslaťod colombo » Pon Sep 18, 2006 8:37 pm

a ja som cakal nieco ako: prepacte... to som asi naivny, co?
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Poslaťod wlad » Štv Sep 21, 2006 12:30 pm

Moyem potvrdit, zoznam mal poruchu! A co sa tyka antikvariatu v Presove, je to jeden z najhorsich antikvariatov! Co sa tyka ponuky a hlavne cien! Niekedy az absurdne! Niektore knihy, kt. oni maju, este dostat aj v knihkupectve a oni daju este vacsie ceny! Nechapem...
wlad
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 10:12 pm


Späť na Ak chcete predávať knihy kliknite sem

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť